Cesarstwo Rzymskie, denar, 207

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:03:00
192558
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla 198-217, denar, 207, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PIVS AVG; Rw: Mars kroczący w prawo, trzymający trofeum i włócznię, PONTIF TR P X COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.91 g, kolorowa patyna
Literatura: RIC 88, C. 431

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł