Republika Rzymska, denar, 114-113 pne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:01:00
192059
Opis: Republika Rzymska - M. Aemilius Lepidus 114-113 pne, denar, 114-113 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią gwiazda, przed nią napis ROMA (MA - ligatura), Rw: Jeździec na koniu stojącym w prawo, na łuku triumfalnym, wokoło MN (ligatura) AE – MILIO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.76 g, rzadki, ciemna patyna
Literatura: Crawford 291/1, Albert 1074

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 270

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  220 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł