Bojowie, moneta typu kleinsilber

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:55:20
191900
Opis: Bojowie, moneta typu kleinsilber, typ Roseldorf II; Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, między nogami łuk, w którym kulka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.7 mm, 0.74 g, ciemna patyna
Literatura: Slg. Lanz 96

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 359

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł