Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1917

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:46:40
191166
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 2 dolary, 1917, seria D27821376A, czerwona pieczęć, podpisy Speelman i White
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, małe ubytki papieru
Literatura: Friedberg 60

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 129

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  48 zł