Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:23:00
192393
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria A, numeracja 8106821
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach w pionie, naddarcie na górnym marginesie i mały ubytek papieru, banknot po konserwacji ale bardzo rzadki
Literatura: Lucow 1281 (R5), Miłczak 138d

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  340 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  200 zł