Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:21:00
192391
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria C, numeracja 3944308
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: liczne złamania i zagniecenia papieru, przebarwienie na górnym marginesie, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1253 (R2), Miłczak 136a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 164

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  40 zł