Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:15:40
191937
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 312676, kwit niewypełniony i bez pieczęci
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania i ugięcia papieru, ubytek lewego dolnego rogu
Literatura: Lucow 957 (R3)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  30 zł