Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Francja, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889
190260
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, niżej BRONZE, RE... | II- |
36 zł szac. 60 zł 157 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 4 liczmanów i medal pamiątkowy
190732
w skład zestawu wchodzą 4 liczmany norymberskie z głową N... | II/III |
150 zł szac. 250 zł 145 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy z Karolem Beyerem, 1983
190713
Aw: Popiersie Karola Beyera, z boków 1818-1877, wokoło KA... | I |
24 zł szac. 40 zł 172 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal , 1985
190720
Aw: Popiersie generała w prawo, po bokach daty 1881-1943,... | I |
36 zł szac. 60 zł 280 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Celtowie, naśladownictwo tetradrachmy macedońskiej - typ Makedonon Protes, ok. I w. pne
190690
naśladownictwo tetradrachmy wybijanej pod protektoratem r... | III+ |
— start 1 800 zł 542 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, cystofor, 98-99 (?)
190741
Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM... | III+ |
— start 900 zł 218 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253-260
190353
Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo i napis w otoku... | IV+ |
— start 75 zł 100 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 297-299
190740
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M A MA... | I-/II+ |
— start 180 zł 123 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1039-1056
190686
Aw: Popiersie cesarza z jabłkiem i berłem na wprost, frag... | III- |
— start 180 zł 208 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1939
178584
| I |
— start 30 zł 150 wyświetleń |
0 | zakończona |