Zakończenie: 07-11-2019 20:00 ÷ 21:43
Francja, medal chrzcielny, 1875
188847
Aw: Chrystus w gotyckiej architekturze, między dwoma anio... | I- |
165 zł szac. 150 zł 251 wyświetleń |
3 | zakończona | |
brosza z Orłem
188849
z puncą AB na rewersie | II |
460 zł szac. 600 zł 242 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, 2 kopiejki dla Syberii, 1768
188116
| III- |
125 zł szac. 100 zł 259 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber
189602
typ Roseldorf II - Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, mię... | III+ |
155 zł szac. 150 zł 256 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne
189598
Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Kwadrat incusum z krzyżem | III- |
75 zł szac. 60 zł 285 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, tetradrachma, 248
188348
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, ΑYΤΟΚ ... | III/III+ |
185 zł szac. 250 zł 255 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, brąz, 244-247
189653
Aw: Głowy cezara i Serapisa naprzeciw siebie, Serapis z k... | III |
155 zł szac. 120 zł 329 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Indie, brąz
189603
Aw: Władca stojący na wprost, z lewej strony ołtarz, z pr... | III- |
105 zł szac. 60 zł 225 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, halerz, ok. 1460
187977
Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, Rw: Lew czeski w lewo | II- |
60 zł szac. 60 zł 322 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg, 1426-1436
186228
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, ...V... | III |
85 zł szac. 80 zł 212 wyświetleń |
4 | zakończona |