Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 20:04:40
189598
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Kwadrat incusum z krzyżem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.3 mm, 3.34 g
Literatura: SNG Cop. 256, SNG France 1343

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 285

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  38 zł