Zakończenie: 17-10-2019 20:00 ÷ 22:22
Polska, Medal Niepodległości, od 1930
188178
Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, B... | II |
155 zł szac. 50 zł 344 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 58. Pułku Piechoty, od 1929
188195
Krzyż, na ramionach którego 58 - P.P. i 4 P.S. - WLKP, w ... | II+ |
600 zł szac. 400 zł 826 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Zasłużonym na Polu Chwały 1944, od 1943
188192
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | III |
95 zł szac. 50 zł 2631 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Wielkopolski Krzyż Powstańczy, od 1957
188185
Krzyż, w medalionie biały orzeł piastowski na czerwonej t... | II |
90 zł szac. 60 zł 1381 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Kampanii Wrześniowej 1939 r., od 1984
188183
Krzyż grecki, na którym Orzeł wojskowy, pod nim w wieńcu ... | II |
80 zł szac. 50 zł 861 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, brązowy medal Za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938
188176
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II |
55 zł szac. 50 zł 271 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930
188201
Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLE... | II+ |
310 zł szac. 150 zł 978 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej - WTÓRNIK
188199
Krzyż kawalerski, w kątach wieniec, na ramionach krzyża W... | II |
400 zł szac. 400 zł 993 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939, od 1981
188186
Orzeł wojskowy pod którym 1939, na stronie odwrotnej ZA U... | II- |
26 zł szac. 30 zł 1376 wyświetleń |
2 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Czynu Bojowego Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, od 1989
188182
Krzyż maltański, na środku którego orzeł Sił Zbrojnych na... | II/II+ |
44 zł szac. 50 zł 227 wyświetleń |
2 | zakończona |