Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 58. Pułku Piechoty, od 1929
Zakończenie: 17-10-2019 22:14:20
188195
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 58. Pułku Piechoty, od 1929, Krzyż, na ramionach którego 58 - P.P. i 4 P.S. - WLKP, w medalionie głowa Bolesława Chrobrego w lewo, między ramionami krzyża promienie, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A.NAGALSKI i SKA - WARSZAWA-BIELAŃSKA 16 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, emalia, 28.5 x 28.5 mm, 17.20 g, ładnie zachowana |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 101 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 941