Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 58. Pułku Piechoty, od 1929

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:14:20
188195
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 58. Pułku Piechoty, od 1929, Krzyż, na ramionach którego 58 - P.P. i 4 P.S. - WLKP, w medalionie głowa Bolesława Chrobrego w lewo, między ramionami krzyża promienie, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A.NAGALSKI i SKA - WARSZAWA-BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 28.5 x 28.5 mm, 17.20 g, ładnie zachowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 101

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 816

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  410 zł