Polska, Medal Niepodległości, od 1930
Zakończenie: 17-10-2019 22:12:40
188178
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości, od 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, medal produkcji zakładu Wiktora Gontarczyka |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 34.9 mm, 18.82 g, patyna, ładnie zachowane |
Literatura: | Oberleitner cz. 3, str. 43-46 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 362