Polska, Medal Niepodległości, od 1930

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:12:40
188178
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości, od 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, medal produkcji zakładu Wiktora Gontarczyka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.9 mm, 18.82 g, patyna, ładnie zachowane
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43-46

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 344

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  30 zł