Zakończenie: 17-10-2019 20:00 ÷ 22:22
Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
188189
Krzyż kawalerski, na stronie odwrotnej w medalionie 1944 | II- |
24 zł szac. 40 zł 1594 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Krzyż Partyzancki, od 1945
188193
| II+ |
24 zł szac. 40 zł 923 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Meda za Odrę – Nysę – Bałtyk, od 1945 od 1981
188184
Zwój, na którym mapa Polski z zaznaczonymi rzekami oraz G... | II |
24 zł szac. 40 zł 162 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930
188201
Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLE... | II+ |
310 zł szac. 150 zł 1048 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Krzyż Zasługi Wojsk Litwy Środkowej - WTÓRNIK
188199
Krzyż kawalerski, w kątach wieniec, na ramionach krzyża W... | II |
400 zł szac. 400 zł 1068 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939, od 1981
188186
Orzeł wojskowy pod którym 1939, na stronie odwrotnej ZA U... | II- |
26 zł szac. 30 zł 1503 wyświetleń |
2 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Czynu Bojowego Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, od 1989
188182
Krzyż maltański, na środku którego orzeł Sił Zbrojnych na... | II/II+ |
44 zł szac. 50 zł 238 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, brązowy medal Za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938
188176
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II |
55 zł szac. 50 zł 291 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928
188177
Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego ... | II |
115 zł szac. 50 zł 1458 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Niepodległości, od 1930
188178
Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, B... | II |
155 zł szac. 50 zł 361 wyświetleń |
5 | zakończona |