Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Zakończenie: 17-10-2019 22:17:20
188189
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż kawalerski, na stronie odwrotnej w medalionie 1944 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 46.2 x 46.4 mm, 27.47 g, przetarte złocenie |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 1598