Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734
Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (j... | III |
640 zł szac. 400 zł 204 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739
Aw: Podwójny krzyż dwunitkowy; Rw: Podwójny krzyż dwunitk... | III |
680 zł szac. 350 zł 194 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1157-1166
181892
Aw: Cesarz Fryderyk Barbarossa siedzący na tronie, trzyma... | III |
680 zł szac. 500 zł 220 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1539
185918
końcówki napisów ELBING/PRVS | III+ |
240 zł szac. 150 zł 583 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1547
186154
końcówki napisów LI / LITVA | II |
100 zł szac. 70 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1546
185859
| III/III- |
145 zł szac. 150 zł 259 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1584
185857
| III+ |
115 zł szac. 100 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 x szóstak, 1627
185998
| III+ |
110 zł szac. 80 zł 186 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1592
186004
końcówka napisu LI na awersie | II |
150 zł szac. 150 zł 212 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
186167
końcówka napisu LI na awersie | III+ |
120 zł szac. 100 zł 174 wyświetleń |
5 | zakończona |