Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
185887
Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż, z boków po trzy kliny, legen... | III |
42 zł szac. 30 zł 103 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002-1024
168102
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności | II/II- |
940 zł szac. 1 000 zł 211 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, hybrydalne naśladownictwo denara saskiego i kolońskiego
140732
Aw: Kapliczka jak na denarach OAP, pseudolegenda, Rw: Krz... | III |
260 zł szac. 150 zł 178 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734
Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (j... | III |
640 zł szac. 400 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739
Aw: Podwójny krzyż dwunitkowy; Rw: Podwójny krzyż dwunitk... | III |
680 zł szac. 350 zł 176 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1157-1166
181892
Aw: Cesarz Fryderyk Barbarossa siedzący na tronie, trzyma... | III |
680 zł szac. 500 zł 211 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1539
185918
końcówki napisów ELBING/PRVS | III+ |
240 zł szac. 150 zł 519 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1547
186154
końcówki napisów LI / LITVA | II |
100 zł szac. 70 zł 184 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1546
185859
| III/III- |
145 zł szac. 150 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1584
185857
| III+ |
115 zł szac. 100 zł 272 wyświetleń |
5 | zakończona |