Polska, sygnet z Orłem Polski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, sygnet z Orłem Polski

Polska, sygnet z Orłem Polski

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 22:04:20
185813
Opis: Polska, sygnet z Orłem Polski, Orzeł Polski w koronie, z boków po Orle, wszystkie na tle z ciemnoczerwonej emalii, z tyłu nabita próba srebra
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', emalia, 7.53 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1038

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł