Niemcy, ort, 1684 HS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, ort, 1684 HS

Niemcy, ort, 1684 HS

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:41:00
179563
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1684 HS, Królewiec, końcówka napisu A• C & P• EL•, wariant z obwódką na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna i ładnie zachowany
Literatura: Schrötter - nie notuje z tą odmianą końcówki napisu, Neumann 11.117b

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 201

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  75 zł