Niemcy, ort, 1684 HS
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, ort, 1684 HS
Cena wylicytowana: 200 zł
179563
Opis: |
Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1684 HS, Królewiec, końcówka napisu A• C & P• EL•, wariant z obwódką na rewersie |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna i ładnie zachowany |
Schrötter - nie notuje z tą odmianą końcówki napisu, Neumann 11.117b |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 201
1) 200 zł
2) 195 zł
3) 150 zł
4) 105 zł
5) 80 zł
6) 75 zł
min |