Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:38:40
185584
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, bez daty, Antwerpia
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.11 g, ciemna patyna, typowe dla tych emisji wady krążka i niedobicia
Literatura: Dav. 4432, Delmonte 254

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 202

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  125 zł