Francja, écu "aux lauriers", 1784 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, écu

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:37:00
185542
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, écu "aux lauriers", 1784 A, Paryż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.89 g, miejscowa patyna
Literatura: Gadoury 356, Droulers 883

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 170

1)  220 zł
2)  210 zł