Polska, 2 grosze, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 grosze, 1925

Polska, 2 grosze, 1925

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:07:00
185178
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 grosze, 1925, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 102b

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 225

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  430 zł
4)  380 zł
5)  290 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  50 zł
9)  40 zł
10)  36 zł