Polska, 1 kopiejka, 1855 BM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 kopiejka, 1855 BM

Polska, 1 kopiejka, 1855 BM

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:45:20
185585
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 1 kopiejka, 1855 BM, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 473, Brekke 52, Plage 500

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 180

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  65 zł