Polska, 10 groszy, 1835

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:42:20
185802
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złocone
Literatura: Bitkin 2, Plage 295, Kop. 7858 (R1)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 310

1)  240 zł