Polska, talar, 1763

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:37:20
185801
Opis: Polska - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763, Lipsk, Aw: Popiersie z literą S na ramieniu króla i napis wokoło; Rw: Tarcza herbowa niżej litery IFôF (inicjały Johann Fryderyka o Feral) i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.85 g, kolorowa patyna
Literatura: Buck 14, Dav. 2677 B, Kahnt 1004, Merseb. 1892, Schnee 1052

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 400

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  740 zł
6)  700 zł
7)  680 zł
8)  660 zł
9)  640 zł
10)  620 zł
11)  600 zł