Polska, szeląg, 1763 ICS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1763 ICS

Polska, szeląg, 1763 ICS

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:36:40
185141
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Elbląg, szeląg, 1763 ICS, Elbląg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA2 764, Kop. 7168 (R2), Merseb. 1817

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 227

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  80 zł
4)  70 zł