Polska, trojak, 1537

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:22:20
185124
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1537, Elbląg, końcówka legendy rewersu ELBINK
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, szlif przy krawędzi rewersu
Literatura: Iger E.37.1.b/a (R3), Kop. 7091 (R3)

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 43
Ilość odsłon: 1013

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 300 zł
4)  1 950 zł
5)  1 950 zł
6)  1 650 zł
7)  1 550 zł
8)  1 000 zł
9)  840 zł
10)  600 zł
11)  500 zł
12)  480 zł
13)  470 zł
14)  450 zł
15)  440 zł
16)  430 zł
17)  420 zł
18)  400 zł
19)  380 zł
20)  370 zł
21)  360 zł