Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1345-1353

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:16:20
185707
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1345-1353, Prostokąt ze słupem z lewej strony i trójliśćmi z prawej, u dołu kulka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14 mm, minimalnie zgięty, patyna
Literatura: BRP Prusy T12.11, W.205b, Neumann 1.u

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł