Zakon Krzyżacki, brakteat, ok 1307-1318

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:15:20
185704
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok 1307-1318, Tarcza zakonna, powyżej trzy kulki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 0.16 g, patyna, niewielkie wykruszenie na środku
Literatura: BRP Prusy T8a.36, W. 80c, Neumann 1.d

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł