Grecja i posthellenistyczne, brąz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 20:06:20
182916
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Mitradates VIII 39-45, brąz, bez daty, Aw: Głowa władcy w prawo, BACIΛEΩOC MIΘΡAΔATOΥ, Rw: Kołczan, lwia skóra na maczudze, trójząb, niżej IB
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.1 mm, 7.55 g, miejscowa zielona patyna
Literatura: Stanisławski 129, Macdonald 313, Anochin 330, RPC I 1910

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 228

1)  32 zł
2)  30 zł