Zakończenie: 08-08-2019 20:00 ÷ 21:44
Polska, 10 złotych, 1934
184072
Józef Piłsudski | III |
220 zł szac. 200 zł 186 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622
183982
popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak... | II-/III+ |
220 zł szac. 250 zł 246 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, zestaw: 3 x rubel, 1896, 1897, 1901
184482
rocznik 1896 z uszkodzonym obrzeżem | III-/IV |
220 zł szac. 150 zł 325 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Rosja, zestaw: 3 x rubel, 1898, 1899, 1899
184484
| III/IV |
220 zł szac. 150 zł 264 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1911 СПБ
183953
| I-/II+ |
220 zł szac. 100 zł 289 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, kwartnik ruski, bez daty
184012
Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda Rw: Lew w... | III |
230 zł szac. 200 zł 273 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 fenigów, 1920
164564
małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z po... | I- |
230 zł szac. 200 zł 267 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1706 FN
183796
koniec legendy rewersu BUR•SIL | I-/II+ |
230 zł szac. 100 zł 375 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Rosja, zestaw: 3 x rubel, 1897, 1898, 1900
184483
| III/IV |
230 zł szac. 150 zł 271 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, ort, 1621
183987
końcówka napisu PRVS MAS | III+ |
240 zł szac. 150 zł 259 wyświetleń |
7 | zakończona |