Polska, kwartnik ruski, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:12:00
184012
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.25.52, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 257

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  135 zł