Rosja, zestaw: 3 x rubel, 1896, 1897, 1901

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:04:40
184482
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, zestaw: 3 x rubel, 1896, 1897, 1901, Peterburg, rocznik 1896 z uszkodzonym obrzeżem
Stan zachowania: III-/IV,
Dodatkowe informacje: łącznie 3 sztuki
Literatura: Bitkin 39, 41, 53

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 166

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł