Zakończenie: 08-08-2019 20:00 ÷ 21:44
Rosja, rubel, 1913 (B•C)
184277
wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych | III/III+ |
330 zł szac. 300 zł 219 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, lot 2 x rubel
184278
rubel 1896 А•Г (mennica Petersburg) oraz rubel 1897 ★★ (m... | III- |
170 zł szac. 120 zł 226 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, lot 2 x rubel, 1897 (А•Г), 1898 (А•Г)
184279
| III/III- |
125 zł szac. 100 zł 210 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
180009
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I/I- |
95 zł szac. 80 zł 236 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, 15 rubli, 1897 (АГ)
183664
| III+ |
2 500 zł szac. 2 500 zł 615 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, halerz, ok. 1460
183767
Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, Rw: Lew czeski w lewo | II |
145 zł szac. 60 zł 301 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
183545
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST' (dwa x) WYNRICS (d... | III/III- |
105 zł szac. 100 zł 243 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
182611
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ MAGISTER (pierścień) w NI... | III- |
95 zł szac. 80 zł 244 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, kwartnik ruski, bez daty
184011
Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda Rw: Lew w... | III+ |
250 zł szac. 250 zł 304 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1412-1414
182498
F‡ pod koroną | III |
155 zł szac. 70 zł 389 wyświetleń |
6 | zakończona |