Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:04:20
184277
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: głęboki stempel, uszkodzenie obrzeża na awersie
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 221

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  260 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  185 zł