Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:09:00
183545
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST' (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DN'ORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.44 g, patyna, rzadsza odmiana z apostrofem w DN'ORVM
Literatura: Voss. §38/137, Neumann 4

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 238

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł