pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169
I/I-

70 zł

szac. 60 zł

52 wyświetleń

4 zakończona
Austria, 100 szylingów, 2.01.1969
183103
seria R-H, numeracja 160902

55 zł

szac. 80 zł

42 wyświetleń

3 zakończona
Austria, 50 szylingów, 2.01.1970
183110
seria D-F, numeracja 693771

48 zł

szac. 80 zł

23 wyświetleń

1 zakończona
Chiny, 1 juan, 1935
Chiny, 1 juan, 1935
183111
seria D-U, numeracja 823590

60 zł

szac. 30 zł

105 wyświetleń

7 zakończona
Chiny, 100 juanów, 1941
Chiny, 100 juanów, 1941
183107
seria P, numeracja 717283
IV/V

75 zł

szac. 50 zł

53 wyświetleń

3 zakończona
Czechosłowacja, 1.000 koron, 25.04.1934
183118
seria K, numeracja 114052, perforowany napis SPECIMEN

115 zł

szac. 80 zł

92 wyświetleń

5 zakończona
Czechosłowacja, 500 koron, 12.07.1941 (1945)
183117
seria 6 Oj, numeracja 028211, dwukrotna perforacja SPECIMEN
I-/II+

38 zł

szac. 30 zł

84 wyświetleń

5 zakończona
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie
I/I-

115 zł

szac. 60 zł

82 wyświetleń

7 zakończona
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206976
seria 125

55 zł

szac. 60 zł

41 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, zestaw: 25 i 100 rubli, 1918
183112
II/III+

165 zł

szac. 60 zł

135 wyświetleń

9 zakończona