Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:29:00
183648
Opis: Francja - Domaines Nationaux, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793, seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielki ubytek i ślad po szpilce przy prawym dolnym marginesie, piękne
Literatura: Pick A70

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 239

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  36 zł