Zakończenie: 09-05-2019 20:00 ÷ 22:13
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy, 1970 (VIII rok pontyfikatu)
179912
w skład zestawu wchodzą: 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 oraz 50... | I |
48 zł szac. 80 zł 69 wyświetleń |
1 | zakończona | |
179913
48 zł szac. 80 zł 64 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy, 1971 (IX rok pontyfikatu)
179914
55 zł szac. 90 zł 43 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Republika Południowej Afryki, medal pamiątkowy, 1925
179624
Aw: Trójmasztowy okręt w lewo, niżej sygnatura, CAPETOWN•... | III |
36 zł szac. 60 zł 176 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Wizygoci, tremissis, VI w. ne
177179
wybity w imię Justyniana I, Aw: popiersie władcy w prawo,... | III |
1 900 zł szac. 3 000 zł 496 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Celtowie Brytyjscy, stater bilonowy, 65 pne - 14 ne
179493
Aw: Stylizowana głowa Apolla w prawo, Rw: Stylizowany koń... | III+ |
220 zł szac. 150 zł 309 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 238
177066
Aw: popiersie cesarza w prawo, IMP CAES PVPIEN MAXIMVS AV... | II- |
2 000 zł szac. 3 000 zł 300 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 295-297
141592
Aw: Głowa cesarza w prawo i napis MAXIMIANVS AVG, Rw: Czt... | II |
700 zł szac. 1 000 zł 210 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Bizancjum, miliaresion
178671
Aw: Krzyż z przekrzyżowanymi końcami ramion i X na środku... | III |
220 zł szac. 200 zł 262 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, denar typu friesacher, ok. 1170-1200
179405
Aw: Półpostać arcybiskupa w infule dwurożnej, z pastorałe... | III |
65 zł szac. 75 zł 154 wyświetleń |
2 | zakończona |