Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 295-297

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:09:40
141592
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, argenteus, 295-297, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis MAXIMIANVS AVG, Rw: Czterech tetrarchów przed budowlą miasta z sześcioma wieżyczkami, wokoło napis VIRTVS MILITVM, u dołu Γ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.57 g, ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: RIC 41 var.

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 210

1)  700 zł
2)  680 zł