Republika Południowej Afryki, medal pamiątkowy, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 22:04:20
179624
Opis: Republika Południowej Afryki, medal pamiątkowy, 1925, Aw: Trójmasztowy okręt w lewo, niżej sygnatura, CAPETOWN•1925•KAAPSTAD, Rw: Popiersie Edwarda księcia Walii, EDWARD•PRINCE - OF WALES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedż, 32.2 mm, 17.7 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 122

1)  36 zł