Zakończenie: 02-05-2019 20:00 ÷ 22:42
Polska, 1/8 ecu, 1587
179180
| III- |
155 zł szac. 125 zł 123 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1/4 ecu, 1582
179178
| III- |
180 zł szac. 150 zł 189 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1/2 franka, 1591
179177
z tytulaturą Henryka III, wybijane przez Ligę Katolicką | III |
280 zł szac. 250 zł 267 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1/2 franka, 1587
179176
| III |
115 zł szac. 150 zł 182 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, teston, 1575
179175
| III- |
320 zł szac. 250 zł 330 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, teston, 1563? (1553 - MDLIII)
179174
| III/III- |
380 zł szac. 150 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła
179173
na stronie odwrotnej punca srebra 3 i imiennik MG oraz de... | II+ |
210 zł szac. 150 zł 1285 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę otwarcia Politechniki Lwowskiej, 1877
179172
Aw: W wieńcu MEDAL / PAMIĄTKOWY / OTWARCIA / POLITECHNIKI... | I |
1 050 zł szac. 500 zł 334 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal, 1782
179171
sygnowany I DONNER F, Aw: popiersie papieża w "piusce" w ... | I- |
600 zł szac. 1 000 zł 211 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1610 WA
179170
| II-/III+ |
— start 760 zł 122 wyświetleń |
0 | zakończona |