Polska, 1/2 franka, 1587

Polska, 1/2 franka, 1587

Polska, 1/2 franka, 1587

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:34:00
179176
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/2 franka, 1587, Angers
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.98 g, moneta przedziurawiona, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 1131, Kop. 10360 (R2)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł