Węgry, Węgierski Krzyż Zasługi V. klasy, 1946-1949

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:26:40
178843
Opis: Węgry, Węgierski Krzyż Zasługi V. klasy, 1946-1949, Krzyż kawalerski, w medalionie wieniec i tarcza z herbem Węgier, na stronie odwrotnej 1946, na boku nabita punca PV. / BP., mocowanie na wstążkę, odznaczenie w oryginalnym pudełku, odznaczenie ustanowione 14 września 1946 roku przez Zgromadzenie Narodowe Węgier, zniesione 20 sierpnia 1949 przez rząd komunistyczny, w tym czasie nadano jedynie 561 Krzyży
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 42.7 x 47.5 mm, 28.95 g, wyłamany tył wieczka pudełka, pięknie zachowany, duża rzadkość, zwłaszcza z pudełkiem

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 454

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  720 zł
4)  220 zł