Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:25:20
178845
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939, Dwa skrzyżowane miecze na których krzyż kawalerski, na ramionach krzyża Z-O-R, na środku tarcza z Orłem w koronie, na stronie odwrotnej Z.G i numer 1801, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZJEDNOCZENI / GRAWERZY - WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 145
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 20.7 x 20.8 mm, 7.97 g, lekko odgięte skrzydło orła
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 601

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 430

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  50 zł