Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:24:40
178855
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 40.3 x 41.7 mm, 19.25 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 260

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł