Polska, odznaka strzelca samolotowego 3. wzoru, po 1944

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:24:20
178851
Opis: Polska - II wojna Światowa, odznaka strzelca samolotowego 3. wzoru, po 1944, Londyn, Orzeł w locie trzymający w szponach trzy błyskawice, w dziobie wieniec z nałożoną srebrną literą S, na stronie odwrotnej sygnatura J.R.GAUNT & SON LTD / LONDON, odznaka dwuczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niestygnowana, zachowany łańcuszek z haczykiem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, srebro, 25.98 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 578

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 363

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  360 zł
4)  185 zł