Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:24:00
178849
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, krzyż nr 36967 ze wstążką
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41 x 40.7 mm, 14.14 g, patyna, bardzo ładny, dość rzadki, nadano tylko 1780 sztuk
Literatura: Wojciechowski/Sawicki s. 653

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 849

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  310 zł
6)  270 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł