Polska, medal polskiego ruchu oporu we Francji, po 1944

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:23:40
178848
Opis: Polska - II wojna Światowa, medal polskiego ruchu oporu we Francji, po 1944, Orzeł ze skrzydłami w formie litery V, w dolnej części krzyż lotaryński, z boków Orła 1940 - 1944, w otoku POLSKI + RUCH + OPORU + WE FRANCJI +, na stronie odwrotnej wieniec na którym pm STEN, w otoku RESISTANCE POLONAISE EN FRANCE 1940-1944, na rancie nabite BRONZE i punca producenta, mocowanie na wstążkę ze szpilkami
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 34 mm, 21.32 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Oberleitner cz. IV s. 38

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 288

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  100 zł
4)  65 zł