Polska, odznaka polskiej służby wartowniczej przy armii USA, 1945

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2019 22:23:00
178850
Opis: Polska - II wojna Światowa, odznaka polskiej służby wartowniczej przy armii USA, 1945, Orzeł, z boków flagi Polski i USA, niżej US / brama / ARMY / POLSKA SŁUŻBA WARTOW / FRANCE, niżej owalna tarcza, na której strzała zrywa łańcuch, u góry wstęga, na której 1945 przedzielone gwiazdami, całość w wieńcu z liści dębowych, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 48.3 x 70 mm, 22.55 g
Literatura: Wojciechowski/Sawicki s. 668

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 354

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  150 zł
5)  135 zł
6)  105 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł