Polska, odznaka polskiej służby wartowniczej przy armii USA, 1945
Zakończenie: 25-04-2019 22:23:00
178850
Opis: | Polska - II wojna Światowa, odznaka polskiej służby wartowniczej przy armii USA, 1945, Orzeł, z boków flagi Polski i USA, niżej US / brama / ARMY / POLSKA SŁUŻBA WARTOW / FRANCE, niżej owalna tarcza, na której strzała zrywa łańcuch, u góry wstęga, na której 1945 przedzielone gwiazdami, całość w wieńcu z liści dębowych, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 48.3 x 70 mm, 22.55 g |
Literatura: | Wojciechowski/Sawicki s. 668 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 681